Purchase conditions

 1. Kinkekaarti saab kasutada www.vspa.ee veebiaadressil olevas e-poes (edasidi E-pood) ja V SPAs ainult teenuste eest tasumiseks.
 2. Kinkekaarti saad kasutada sellel toodud unikaalse koodi abil, mida on võimalik kasutada vaid ühe korra.
 3. Kinkekaardi unikaalset koodi tuleb hoida hoolikalt, et see ei satuks soovimatult kolmandate isikute kätte.
 4. Kinkekaardi ostmisel E-poest veendu, et e-posti aadress, millele soovid kinkekaardi saatmist, on korrektne.
 5. V SPA ei vastuta kinkekaardi unikaalse koodi kolmandate isikute kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest (sh juhul, kui kinkekaart satub kolmandate isikute kätte ebakorrektse e-posti aadressi sisestamise tõttu, sisestatud e-posti aadressile määratud automaatsete suunamiste vms tõttu).
 6. Kinkekaart kehtib vaid sellel märgitud tähtajani. Kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarti V SPA ei hüvita.
 7. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu, V SPA ei osta seda tagasi ega vaheta ümber.
 8. Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Samuti ei saa kinkekaarti kasutada kaupade eest tasumiseks mitmes osas.
 9. Kui soovitud kaupade maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saad puudujääva osa tasuda teiste V SPA poolt aktsepteeritavate maksevahenditega valides sobiva maksevahendi ostu sooritamise hetkel.
 10. Kinkekaarti ei saa osta finantseerimislepingute alusel.
 11. Kinkekaardi ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast (E-poest kinkekaardi ostmise korral alates päevast, mil V SPA saatis kinkekaardi soovitud e-positi aadressile). Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.
 12. Kinkekaardi kasutamise tingimusi on V SPAl õigus muuta avaldades vastavasisulise info 14 päevase etteteatamisega V SPA e-poe kodulehel www.vspa.ee
 13. E-poes kinkekaardiga ostu sooritamisel ilmnevate probleemide korral võta ühendust 7404070
Menu