Soolamaailm

Sool võib imet teha mitte ainult mageda roa, vaid ka sinu keha ja vaimuga. V Spa soolamaailmas saad lõõgastuda ja tervist kosutada kahes eri tüüpi saunas.

Soolakivisaun (temperatuur 60⁰С)

See saun on eriti kasulik just neile, kel probleeme hingamisteede, allergiate või astmaga. Madala temperatuuri ja õhuniiskusega sauna seintel kasutame naturaalset soolakivi. Sinu keha puhastub ning nahk saab paremini hingata. Lõõgastumine ja pingete maandamine pole kunagi varem nii nauditav olnud.

Soola-aurusaun (temperatuur 40-44⁰С)

Teame, et madalam soojus, sool ja aur on sinu meelest ideaalne trio. Sellepärast ongi see 100%lise õhuniiskusega saun sinu jaoks see õige. Saunast leiad loodusliku meresoola, mida võid masseerivate liigutustega kehale kanda ning hoia seda peal 5-10 minutit. Pärast duši all käimist tunned, et nahk on pehmem, siledam, elujõulisem ja säravam. Ühtlasi mõjub soolase õhu sissehingamine tervendavalt ka hingamisteedele.

Jah, unusta tuusikud Surnumere äärde. Leilitamise vahepeal naudi saunamaailma soolabasseinis ainulaadset võimalust veepinnal hõljuda ja lõõgastuda. Soolane bassein teeb head ainevahetusele, noorendab nahka, leevendab liigese- ja lihasepõletikke, soodustab vereringet ning aitab stressi, unehäirete ja ärevuse vastu.

Kui sauna- ja basseinielamusest meeldiv rammestus peale tuleb, lõdevestu puhkeala lamamistoolidel.

Menu