Soolamaailm

Sool võib imet teha mitte ainult mageda roa, vaid ka sinu keha ja vaimuga. V Spa soolamaailmas saad lõõgastuda ja tervist kosutada kahes eri tüüpi saunas.

Soolakivisaun (temperatuur 60⁰С)

See saun on eriti kasulik just neile, kel probleeme hingamisteede, allergiate või astmaga. Madala temperatuuri ja õhuniiskusega sauna seintel kasutame naturaalset soolakivi. Sinu keha puhastub ning nahk saab paremini hingata. Lõõgastumine ja pingete maandamine pole kunagi varem nii nauditav olnud.

Soola-aurusaun (temperatuur 40-44⁰С)

Teame, et madalam soojus, sool ja aur on sinu meelest ideaalne trio. Sellepärast ongi see 100%lise õhuniiskusega saun sinu jaoks see õige. Saunast leiad loodusliku meresoola, mida võid masseerivate liigutustega kehale kanda ning hoia seda peal 5-10 minutit. Pärast duši all käimist tunned, et nahk on pehmem, siledam, elujõulisem ja säravam. Ühtlasi mõjub soolase õhu sissehingamine tervendavalt ka hingamisteedele.

Jah, unusta tuusikud Surnumere äärde. Leilitamise vahepeal naudi saunamaailma soolabasseinis ainulaadset võimalust veepinnal hõljuda ja lõõgastuda. Soolane bassein teeb head ainevahetusele, noorendab nahka, leevendab liigese- ja lihasepõletikke, soodustab vereringet ning aitab stressi, unehäirete ja ärevuse vastu.

Kui sauna- ja basseinielamusest meeldiv rammestus peale tuleb, lõdevestu puhkeala lamamistoolidel.

Saunarituaalid sauna- ja soolamaailmas ja hamamis

V Spa saunarituaalid pakuvad võimalust lõõgastuda ning kogeda saunakultuuri enneolematult moel.

Leilisauna rituaal:
10-minutilise saunarituaali käigus jääb külaliste ülesandeks üksnes lõõgastuda, tähistada sunameistriga koos leili ning vihelda end nagu kord ja kohus. Rituaalil ei tunta puudust ka jääkülmast veest, millega V Spa külalised ennast karastada saavad kui rituaal kuumemaid pöördeid kogub. Rituaalist on teretulnud osavõtma iga vanuse esindajad kes tunnevad, et nende tervis sellele vastu peab.
Kui aga rituaal kujuneb kuumemaks kui osati oodata on alati võimalus istuda allapoole ning ka varem saunast lahkuda.

Soolasauna rituaal:
Kas spaa-külastus on lõppemas ja on vaja oma soolamaailmas viibimisele veel viimane lihv anda? Soolasauna rituaal on selleks ideaalne. 10-minutilise rituaali jooksul saavad külalised viia läbi kehakoorimise meresoola, surnumeresoola ja massaažiõli kehakoorijaga. Sool koorib kehalt ära surnud naharakud ning õli niisutab ja toidab seda. Kui rituaali leiab aset spaa-külastuse lõpus, pole soovitatav kasutada spaast lahkudes dušigeeli ega seepi, jättes nahale õrna õlikihi. Järgmisel päeva hommik algab meeldiva avastusega, et nahk on siidiselt pehme ning uni on olnud tõepoolest magusam kui mesi.

Hamam rituaal:
Kas sel aastal jäi lõunamaadel käimata? Muretsemiseks pole põhjust. V Spa hamam rituaalid viivad su Tartu südamest otse Casablanca aururohketesse termidesse. 15-minutilise rituaali jooksul saate kogeda seebivahu massaaži mis tundub justkui pilvede embuses puhkamine. Sellele järgnev kehakoorimine saunameistri poolt ning hilisem sooja ja külma vee vahelduv karastus pakuvad unustamatut kogemust V Spas.

Esmaspäevast-neljapäevani:

18:00 leilisauna rituaal
19:00 soolasauna rituaal
20:00 leilisauna rituaal
21:00 soolasauna rituaal

Reedeti:

18:00 leili- ja soolasauna rituaal
19:00 leili- ja soolasauna rituaal
20:00 leili- ja soolasauna rituaal
21:00 leili- ja soolasauna rituaal

Laupäeviti:

16:00 hamam
17:00 leili- ja soolasauna rituaal
18:00 leili- ja soolasauna rituaal
19:00 hamam
20:00 leili- ja soolasauna rituaal
21:00 leili- ja soolasauna rituaal

Pühapäeviti:

14: 00 hamam
15:00 leili- ja soolasauna rituaal
16:00 leili- ja soolasauna rituaal
17:00 hamam
18:00 leili- ja soolasauna rituaal
19:00 leili- ja soolasauna rituaal

Menu