Saunamaailm

Me teame, et saunas pingetest vabanemine on just sinu tassike teed. Seepärast ootabki sind V Spas neli erinevat lõõgastavat ja tervistavat sauna, mis igaüks omal moel eriline.

Spa interjoor_Web-_T_42449-Edit-2
Spa interjoor_Web-_T_42724-HDR-Edit-2
vSPA
Spa keskus modellidega_Web-_T_00298-Edit-2
Spa keskus modellidega_Web-_T_00121-Edit-2
vSPA
vSPA
vSPA
previous arrow
next arrow
Soome saun (temperatuur 90-110⁰С)

Jah, sulle meeldib särtsuva kuumuse käes unustada kõik muu. Sauna seinad on kaetud naturaalsete kasehalgudega, mis teevad su silmadele pai. Siin on õhk kuum ja kuiv, kuid tänu astmelisele lavale saad nautida erinevaid palavusastmeid. Sooja eest hoolitsevad kuumad kerisekivid, kuhu tuleb aeg-ajalt leili visata. Saun aitab lihaste ja liigeste jäikuse, pingestumise, tundlikkuse ja valu vastu ning pikaajaliste kaela, turja ja seljavalude puhul. Samuti parandab ta naha verevarustust.
Reede pealelõunal ning laupäeval ja pühapäeval kütame me seda sauna puudega.

 Kadakasaun (temperatuur 70⁰С)

Mõistame, et tahad lisaks soojusele kogeda ka meeldivat hõngu. Siin saunas on keskmine temperatuur ning madal õhuniiskus(15-25%). Kadakapuidu ehe aroom mõjub põletiku- ja viirusevastaselt. Organismi vastupanuvõime tugevneb ja hingamisteede haigused saavad leevendust. Samuti mõjub saun positiivselt meeleolule, lõõgastab, vabastab pingetest, kiirendab ainevahetust ning ergastab immuunsüsteemi.

 Vene banja (temperatuur 50-60⁰С)

Muidugi oled kuulnud, et Vene banja eripäraks on suur elektrikeris, millele visatakse piisavalt leili, et tekiksid paksud aurupilved. Tänu sauna iseärasustele suurenevad ja puhastuvad su naha poorid ja eemalduvad surnud naharakud. Tänu rohkele higistamisele omastad paremini valke, rasvu, süsivesikuid ja mikroelemente. See omakorda soodustab ainevahetust ja kaalulangust.

 Aurusaun (temperatuur 43-46⁰С)

Kui naudid madalamat kuumust, on aurusaun sinu jaoks see õige. Leiliruumis kaunistavad seinu mosaiikplaadid ning õhuniiskus on kuni 100%. Tänu aurusaunale reageerib organism vähem ilmastikumuutustele ning ei haigestu nii kergesti. Verevarustus tugevneb, erituvad poore ummistavad rasu ja higi, mistõttu hingab nahk paremini ja näeb elastsem ning jumekam välja. Tegu on tõelise lõõgastusega, mis ühest küljest taastab jõuvarud ja teisalt aitab hoida tervist ja ilu.

Jääsaun (temperatuur 4-8⁰С)

Kui juba kuumast saunast mõtlemine ajab sul pea pööritama ning võtab jalust nõrgaks, siis jääsaun on see õige jahutus palavatele kraadidele. Tõmba jahedalt hinge ning puhka jalga meie talvises jääruumis, kus ei ole puudust ehedast jääseinast ega karastavast purujääst. Nullilähedased kraadid aitavad kehal lõõgastuda ning leida taas tasakaaluka harmoonia, et oma spaaelamust jätkata.

Meesaun (temperatuur 60-70⁰С)

Ilmselgelt mõjub mesi imehästi sinu tervele kehale. Aga miks piirduda vaid sellega? Meesauna seinasid ehivad haavapuust meekärjed ning kasutatud mesilaslikud värvid koos loodushelidega annavad sulle tunde, nagu viibiksid sõbralike mesimummude kodus. Meesaunal on lõõgastav ning pingeid maandav efekt, ainevahetus kiireneb ning immuunsussüsteem ergastub. Klaasist meesaun paikneb saunamaailma lõõgastusalal ning annab vanematele võimaluse pere väikseimatel osapooltel silma peal hoida samal ajal kui viimased liivakastis losse ehitavad.

Elamusdušid

Kariibilik torm eksootiliste lõhnadega, varahommikune külm udu või hoopis jäiselt jahe kosk pärast leilisauna – V Spa elamusdušid kosutavad sind põnevate tundmustega millal iganes tunned, et vajad pisut värskendust!

 

Menu