Saunarituaalid

Saunarituaalid leilisaunas, soola-aurusaunas ning Vene banjas.

V Spa saunarituaalid pakuvad võimalust lõõgastuda ning kogeda saunakultuuri enneolematult moel.

Leilirituaal:
10-minutilise saunarituaali käigus jääb külaliste ülesandeks üksnes lõõgastuda, tähistada saunameistriga koos leili ning vihelda end nagu kord ja kohus. Rituaalil ei tunta puudust ka jääkülmast veest, millega V Spa külalised ennast karastada saavad, kui rituaal kuumemaid pöördeid kogub. Rituaalist on teretulnud osa võtma iga vanuse esindajad, kes tunnevad, et nende tervis sellele vastu peab.
Kui aga rituaal kujuneb kuumemaks, kui osati oodata on alati võimalus istuda allapoole ning ka varem saunast lahkuda.

Soolarituaal:
Kui spaa-külastus on lõppemas ja soovite oma soolamaailmas viibimisele veel viimast lihvi anda, siis soolasauna rituaal on selleks ideaalne. 10-minutilise rituaali jooksul saavad külalised oma keha koorida meresoola, surnumeresoola ja massaažiõli seguga. Sool koorib kehalt ära surnud naharakud ning õli niisutab ja toidab seda. Kui rituaal leiab aset spaa-külastuse lõpus, pole soovitatav kasutada spaast lahkudes dušigeeli ega seepi, jättes nahale õrna õlikihi. Järgmisel päeva hommik algab meeldiva avastusega, et nahk on siidiselt pehme ning uni on olnud tõepoolest magusam kui mesi.

Shea-või rituaal:
Tartu südamest, V Spast, võib leida nüüd ka Aafrika naiste kullaks tituleeritud shea-võid, mis on leidnud oma koha meie saunarituaalidel. Vene banjas läbiviidava kaheosalise rituaali käigus saavad kõik külalised enda nahka hellitada jäiselt jaheda ning aromaatse shea-võiga mis tervendab ja kaitseb nahka, jättes selle lõhnama magusate vaarikate või suus sulava šokolaadi järele.
Rituaali teises pooles saavad saunatajad ennast premeerida marma punktide massaažiga, millel on tervele kehale harmoniseeriv ning tasakaalustav toime.
10-minutiline rituaal jätab teie nahale kaitsva shea-või kihi, mille tõttu on soovitatav jätta nimetatud rituaal spaakülastuse lõppu.

Maroko rituaal: 
Soola-aurusaunas toimuv rituaal sobib ideaalselt nii spaakülastuse algusesse kui ka keskele. Selle puhastav toime valmistab keha ette eesootavaks saunatamiseks ja veemõnude nautimiseks. Kõigepealt saavad osalejad kanda oma nahale sabon bildit ehk Maroko musta seepi, mille lõhna ja tekstuuri tunnevad ära need, kes on väisanud Maroko või Türgi hamame. Selle järgneb pruuni suhkru ja eestimaise mega naha koorimine, mis aitab eemaldada surnud naharakke. Rituaali lõppedes on nahk krudisevalt puhas ja mee toitev toime jääb pikemakski kestma.

ESMASPÄEVAST NELJAPÄEVANI:
17:30 –Maroko rituaal
18:15  Leilirituaal
19:00 – Soolarituaal*
20:00 – Leilirituaal
21:00 – Shea-või rituaal*

REEDETI:
17:30 –
Maroko rituaal
18:15–
Leilirituaal & Soolarituaal*
19:00 –
Leilirituaal & Maroko rituaal
20:00 - Leilirituaal & Soolarituaal*
21:00 –
Shea-või rituaal*

LAUPÄEV:
17:00 –Maroko rituaal
18:00–
Leilirituaal & Soolarituaal*
19:00 –
Leilirituaal & Maroko rituaal
20:00 - Leilirituaal & Soolarituaal*
21:00 –
Shea-või rituaal*

PÜHAPÄEV:
15:00 –
Maroko rituaal
16:00–
Leilirituaal & Soolarituaal*
17:00 –
Leilirituaal & Maroko rituaal
18:00 -
Leilirituaal & Soolarituaal*
19:00 –
Shea-või rituaal*

* Shea-või ja soolarituaalid sobivad ideaalselt spaakülastuse lõpetamiseks

Menu