Saunarituaalid

Saunarituaalid leilisaunas, soola-aurusaunas ning Vene banjas.

V Spa saunarituaalid pakuvad võimalust lõõgastuda ning kogeda saunakultuuri enneolematult moel.

Leilisauna rituaal:
10-minutilise saunarituaali käigus jääb külaliste ülesandeks üksnes lõõgastuda, tähistada saunameistriga koos leili ning vihelda end nagu kord ja kohus. Rituaalil ei tunta puudust ka jääkülmast veest, millega V Spa külalised ennast karastada saavad kui rituaal kuumemaid pöördeid kogub. Rituaalist on teretulnud osavõtma iga vanuse esindajad kes tunnevad, et nende tervis sellele vastu peab.
Kui aga rituaal kujuneb kuumemaks kui osati oodata on alati võimalus istuda allapoole ning ka varem saunast lahkuda.

Soolasauna rituaal:
Kas spaa-külastus on lõppemas ja on vaja oma soolamaailmas viibimisele veel viimane lihv anda? Soolasauna rituaal on selleks ideaalne. 10-minutilise rituaali jooksul saavad külalised viia läbi kehakoorimise meresoola, surnumeresoola ja massaažiõli kehakoorijaga. Sool koorib kehalt ära surnud naharakud ning õli niisutab ja toidab seda. Kui rituaali leiab aset spaa-külastuse lõpus, pole soovitatav kasutada spaast lahkudes dušigeeli ega seepi, jättes nahale õrna õlikihi. Järgmisel päeva hommik algab meeldiva avastusega, et nahk on siidiselt pehme ning uni on olnud tõepoolest magusam kui mesi.

Shea-või rituaal:
Tartu südamest, V Spast, võib leida nüüd ka Aafrika naiste kullaks tituleeritud shea-võid, mis on leidnud oma koha meie saunarituaalidel. Vene banjas läbiviidava kahekäigulise rituaali käigus saavad kõik külalised enda nahka hellitada jäiselt jaheda ning aromaatse shea-võiga mis tervendab ja kaitseb nahka, jättes selle lõhnama magusate vaarikate või suus sulava šokolaadi järele.
Rituaali teises pooles saavad saunatajad ennast premeerida marma punktide massaažiga, millel on tervele kehale harmoniseeriv ning tasakaalustav toime.
10-minutilise rituaal jätab teie nahale kaitsva shea-või kihi, mille tõttu on soovitatav jätta nimetatud rituaal spaakülastuse lõppu.

Esmaspäevast- reedeni:
18:00 leilisauna rituaal
19:00 soolasauna rituaal
19:30 shea või rituaal
20:00 leilisauna rituaal
21:00 soolasauna rituaal

Laupäeviti:
16:00 leilisauna rituaal
17:00 soolasauna rituaal
18:00 leilisauna rituaal
19:00 soolasauna rituaal
19:30 shea või rituaal
20:00 leilisauna rituaal
21:00 soolasauna rituaal

Pühapäeviti:
14:00 leilisauna rituaal
15:00 soolasauna rituaal
16:00 leilisauna rituaal
17:00 soolasauna rituaal
17:30 shea või rituaal
18:00 leilisauna rituaal
19:00 soolasauna rituaal

Menu