Saunarituaalid

Saunarituaalid leilisaunas, soola-aurusaunas, aroomisaunas ning Vene banjas.

V Spa saunarituaalid pakuvad võimalust lõõgastuda ning kogeda saunakultuuri enneolematult moel.

Leilirituaal:
10-minutilise saunarituaali käigus jääb külaliste ülesandeks üksnes lõõgastuda, tähistada saunameistriga koos leili ning vihelda end nagu kord ja kohus. Rituaalil ei tunta puudust ka jääkülmast veest, millega V Spa külalised ennast karastada saavad, kui rituaal kuumemaid pöördeid kogub. Rituaalist on teretulnud osa võtma iga vanuse esindajad, kes tunnevad, et nende tervis sellele vastu peab.
Kui aga rituaal kujuneb kuumemaks, kui osati oodata on alati võimalus istuda allapoole ning ka varem saunast lahkuda.

Aroomirituaal:
V Spa aroomirituaal viib sind oma lõhnade ja helidega kaugele igapäevastest muredest. 10-minutilise rännaku jooksul lülitad end igapäevarutiinist välja, et rännata okaspuude, tsitruseliste viljade ja erinevate lillede aroomide keskel. Sinu ülesandeks jääb vaid sulgeda silmad, lõõgastuda ning nautida. Aroomirituaal sobib suurepäraselt nii spaakülastuse alustamiseks kui ka lõpetamiseks.

Shea-või rituaal:
Tartu südamest, V Spast, võib leida nüüd ka Aafrika naiste kullaks tituleeritud shea-võid, mis on leidnud oma koha meie saunarituaalidel. Vene banjas läbiviidava kaheosalise rituaali käigus saavad kõik külalised enda nahka hellitada jäiselt jaheda ning aromaatse shea-võiga mis tervendab ja kaitseb nahka, jättes selle lõhnama magusate vaarikate või suus sulava šokolaadi järele.
Rituaali teises pooles saavad saunatajad ennast premeerida marma punktide massaažiga, millel on tervele kehale harmoniseeriv ning tasakaalustav toime.
10-minutiline rituaal jätab teie nahale kaitsva shea-või kihi, mille tõttu on soovitatav jätta nimetatud rituaal spaakülastuse lõppu.

Maroko rituaal: 
Soola-aurusaunas toimuv rituaal sobib ideaalselt nii spaakülastuse algusesse kui ka keskele. Selle puhastav toime valmistab keha ette eesootavaks saunatamiseks ja veemõnude nautimiseks. Kõigepealt saavad osalejad kanda oma nahale sabon bildit ehk Maroko musta seepi, mille lõhna ja tekstuuri tunnevad ära need, kes on väisanud Maroko või Türgi hamame. Selle järgneb pruuni suhkru ja eestimaise mega naha koorimine, mis aitab eemaldada surnud naharakke. Rituaali lõppedes on nahk krudisevalt puhas ja mee toitev toime jääb pikemakski kestma.

ESMASPÄEVAST REEDENI:
17:15 –Maroko rituaal
18:00  Leilirituaal
19:00 – Aroomirituaal
20:00 – Leilirituaal
21:00 – Shea-või rituaal*

LAUPÄEV:
17:00 –Maroko rituaal
18:00–
Leilirituaal
19:00 –
Aroomirituaal
20:00 - Leilirituaal
21:00 – Shea-või rituaal*

PÜHAPÄEV:
15:00 –
Maroko rituaal
16:00–
Leilirituaal
17:00 –
Aroomirituaal
18:00 -
Leilirituaal
19:00 –
Shea-või rituaal*

* Shea-või rituaalid sobivad ideaalselt spaakülastuse lõpetamiseks

Menu