Vee- ja lõõgastusmaailm

Kellele ei meeldiks, kui vee- ja lõõgastusmaailm on mitmekesine ja ainulaadne.

Just sellepärast ootabki sind V Spas 11 erinevat basseini ja mullivanni. Lase lõõgastusbasseini veealustel massaažidel oma keha mudida ja hulla põnnidega vahvate veeatraktsioonidega lastebasseinis. Kõige pisemad saavad vees lustida väikelaste laevaujutusteel. Unusta maailmamured sooja veega täidetud Jaapani basseinis või võta julgus rindu ja kõnni läbi Kneippi teraapia külma ja sooja vee jalutusraja.

Basseinide temperatuurid: Suur lõõgastusbassein 31 °C, mullivannid 33 °C, beebibasseinid 33 °C, lastebassein 31 °C, Jaapani bassein & Jaapani geiser 41 °C, massaaživann terrassil 32 °C, soolaveebassein 36°C, külmaveebassein 16 °C ja külma-kuuma kneippivann 16 °C/ 33 °C
NB: miinuskraadidega on V Spa välimullivann suletud.

Kuna teame, et saunaskäik toob näole naeratuse, pakume neid kolmes erinevas temperatuuri- ja niiskusastmes.

Spa interjoor_Web-_T_04238-Edit
väliterrass
Spa interjoor_Web-_T_42602-Edit-2
Spa interjoor_Web-_T_43201-Edit-2
Spa keskus modellidega_Web-_T_00501-Edit-2
Spa keskus modellidega_Web-_T_00701-Edit-2
Spa keskus modellidega_Web-_T_03118-Edit-2
Spa interjoor_Web-_T_43234-Edit-2
_DSC0512
Spa keskus modellidega_Web-_T_00187-Edit-2
vSPA
vSPA
previous arrow
next arrow
Aurusaun

Tõsi, aur ja soojus on hea duo. Selle sauna mõju on suurim temperatuuril 43-46 kraadi ja üle 100%-lise õhuniiskuse juures. Oled pidevalt sooja udupilve sees ja lõõgastud täielikult. Aur puhastab su nahka, mistõttu paraneb selle tekstuur, toonus ja elastsus. Aurusauna mõjul reageerib su organism vähem ilmastikumuutustele ning on tugevam. Kuna kalorid kuluvad, siis paraneb ka veresoonkonna treenitus.

Infrapunasaun

Sügavale nahka pugevad infrapunakiired soojendavad sinu keha põhjalikumalt kui tavaline saun. Sinu organism puhastub ja ning paraneb südame ja vereringe töö. Sauna lõpus on Sinu keha justkui trenni läbinud.
15 min - 3€ ühele

Imetamistuba

4 tundi spaatada on väsitav ka kõige karastunumatele puhkajatele, veel enam pere kõige noortematele liikmetele. Selleks on spaa-alal ka eraldi beebi toitmise tuba, kus kõik sülelapsed oma emaga puhata saavad.

 

VelusJet

Rikasta oma spaakülastust 15-minutilise hoolitsusega VelsuJet massaživoodil. VelusJet on uue põlvkonna veealuse massaaži seade, milles on ühendatud
ainulaadne kooslus vee, soojuse ja massaaži jõust.
15 min-15€

 

Aroomisaun

Midagi sulle, kes sa igatsed astmelise lavaga sauna ja gaasiga köetavat saunakerist. Akendest avaneb imeline vaade Riia tänavale. Tunned, et naudid 80 kraadist saunamõnu keset tuiksoont.

Spordituba

Saunatamise eel ja vahepeal on igal külalisel võimalus oma pulss väljaspool sauna kõrgeks ajada. Erinevad trenažöörid V Spa sporditoas on tasuta kasutamiseks igale külalisele, kes soovivad oma spaakülastust trenniga rikastada.

Mineraalveevannid

Magneesiumirohkes mineraalvee vannis lõõgastumine aitab parandada und ning leevendada selja- ja kaelavalu ning lihaspingeid. Lisaks raskmetallide ja toksiinide eemaldamisele aitavad mineraalveevannid soodustada ainevahetust, puhastada poore ning tugevdada rakukestasid.

Hamam

Selleks, et mõnuleda ehtsas Türgi aurusaunas, ei pea enam sõitma Istanbuli. Tegemist on madala temperatuuri (38-42 kraadi) ning kuni 100%-lise õhuniiskusega saunaga. Ruumile lisab erilisust soe marmorlava, millel lõdevestudes ja higistades end pesuks ette valmistad. Hamamis leemendab keha palju ja avanevad poorid. Puhastud kahjulikest ainetest ning tänu lihaste ja liigeste soojenemisele leevenevad reumaatilised vaevused ja liigesevalud. Lõõgastu meeldivalt ja vabane pingetest, samal ajal kui kosutust saavad nii ihu kui hing.

Valgusteraapia ruum

V Spa vee- ja lõõgastusmaailma valgusteraapia ruumist võib leida ka kolm eritoimetega lampi, mille all lõõgastuda.
Lõõgastus kiirgurite all 10 min – 2€

Kollageeni lamp suurendab sinu kehas kollageeni tootmist ning nahk pinguldub ja nooreneb.
UV lamp suurendab sinu nahas D-vitamiini sünteesi ning parandab meeleolu ja tuju.
Infrapuna lamp puhastab su organismi ning parandab südame ja vereringe tööd

Jooga saunas

Nii jooga kui saun mõjuvad kehale suurepäraselt. V Spa aroomisaunas on need kaks head asja kokku viidud. Joogaseansid algavad igapäevalt iga kolmveerandtund ning neid viib ekraanil läbi sertifitseeritud hatha ja yin jooga õpetaja Adeya.

Kas sulle meeldib kogeda midagi uut? Soovitame eksootilist nahahooldusprotseduuri – Kalateraapiat. Doktorkalad (Garra Rufad) puhastavad ja koorivad su jalgu, toitudes pindmistest surnud naharakkudest. Samas teevad kalad ka mikromassaaži, mis toniseerib nahka ning parandab vereringet. Lahkud töökate kalade juurest pilkupüüdvalt kaunite jalgade ja suure tänutundega.

Garra Rufa express kalahoolitsus jalgadele 20 min 1 inimene 19€
Garra Rufa express kalahoolitsus jalgadele 20 min 2 inimest 27€

Kui soovid vahelduseks mitte midagi teha ja lihtsalt olla, siis võta aeg maha soojades lamamis- ja lõõgastustoolides.

Menu