Vee- ja lõõgastusmaailm

Kellele ei meeldiks, kui vee- ja lõõgastusmaailm on mitmekesine ja ainulaadne.

Just sellepärast ootabki sind V Spas 11 erinevat basseini ja mullivanni. Lase lõõgastusbasseini veealustel massaažidel oma keha mudida ja hulla põnnidega vahvate veeatraktsioonidega lastebasseinis. Kõige pisemad saavad vees lustida väikelaste laevaujutusteel. Unusta maailmamured sooja veega täidetud Jaapani basseinis või võta julgus rindu ja kõnni läbi Kneippi teraapia külma ja sooja vee jalutusraja.

Basseinide temperatuurid: Suur lõõgastusbassein 31 °C, mullivannid 33 °C, beebibassein 33 °C, lastebassein 31 °C, Jaapani bassein 41 °C, välimullivann 32 °C, soolaveebassein 36°C, külmaveebassein 16 °C ja külma-kuuma kneippivann 16 °C/ 33 °C

Kuna teame, et saunaskäik toob näole naeratuse, pakume neid kolmes erinevas temperatuuri- ja niiskusastmes.

Aurusaun

Tõsi, aur ja soojus on hea duo. Selle sauna mõju on suurim temperatuuril 43-46 kraadi ja üle 100%-lise õhuniiskuse juures. Oled pidevalt sooja udupilve sees ja lõõgastud täielikult. Aur puhastab su nahka, mistõttu paraneb selle tekstuur, toonus ja elastsus. Aurusauna mõjul reageerib su organism vähem ilmastikumuutustele ning on tugevam. Kuna kalorid kuluvad, siis paraneb ka veresoonkonna treenitus.

Gaasikerisega saun

Midagi sulle, kes sa igatsed astmelise lavaga sauna ja gaasiga köetavat saunakerist. Akendest avaneb imeline vaade Riia tänavale. Tunned, et naudid 80 kraadist saunamõnu keset tuiksoont.

Hamam

Selleks, et mõnuleda ehtsas Türgi aurusaunas, ei pea enam sõitma Istanbuli. Tegemist on madala temperatuuri (38-42 kraadi) ning kuni 100%-lise õhuniiskusega saunaga. Ruumile lisab erilisust soe marmorlava, millel lõdevestudes ja higistades end pesuks ette valmistad. Hamamis leemendab keha palju ja avanevad poorid. Puhastud kahjulikest ainetest ning tänu lihaste ja liigeste soojenemisele leevenevad reumaatilised vaevused ja liigesevalud. Lõõgastu meeldivalt ja vabane pingetest, samal ajal kui kosutust saavad nii ihu kui hing.

V Spa vee- ja lõõgastusmaailma lõõgastusruumist võib leida ka kolm eritoimetega lampi, mille all lõõgastuda.

Kollageeni lamp suurendab sinu kehas kollageeni tootmist ning nahk pinguldub ja nooreneb.
UV lamp suurendab sinu nahas D-vitamiini sünteesi ning parandab meeleolu ja tuju.
Infrapuna lamp puhastab su organismi ning parandab südame ja vereringe tööd.

Lõõgastus kiirgurite all 10 min – 2€

Kas sulle meeldib kogeda midagi uut? Soovitame eksootilist nahahooldusprotseduuri – Kalateraapiat. Doktorkalad (Garra Rufad) puhastavad ja koorivad su jalgu, toitudes pindmistest surnud naharakkudest. Samas teevad kalad ka mikromassaaži, mis toniseerib nahka ning parandab vereringet. Lahkud töökate kalade juurest pilkupüüdvalt kaunite jalgade ja suure tänutundega.

Garra Rufa express kalahoolitsus jalgadele 20 min 1 inimene 19€
Garra Rufa express kalahoolitsus jalgadele 20 min 2 inimest 27€

Kui soovid vahelduseks mitte midagi teha ja lihtsalt olla, siis võta aeg maha soojades lamamis- ja lõõgastustoolides.

Menu