Hoolitsused

Näo hiromassaaž

Hispaania juurtega näo hiromassaaž on tõeline maiuspala nendele, kes soovivad tagada näo nooruslikuse ja toonuse ilma keemilise sekkumiseta.

Erinevatel klassikalistel ja idamaistel massaažitehnikatel põhineva hoolitsuse käigus viiakse läbi lõõgastav ja ülitõhus massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Selle käigus stimuleeritakse naharakke ja miimikalihaseid ning tulemusena paraneb näonaha elastsus, lihaste toonus ning näoovaal.

Hoolitsuse broneerimisel on oluline, et sind ei kimbutaks: nahahaavad, akne või muud nahahaigused, äge astma, kõrge kehatemperatuur ning veresoone nõrkus. Lisaks eelnevale on vastunäidustuseks Botoxi kasutamine ning keemilisest koorimisest võiks olla möödunud vähemalt 10 päeva.

Hiro näomassaž lümfimassaažiga:

Hiro näomassaaž koos lümfimassaažiga on suurepärane valik, kui soovid aidata oma organismil vabaneda mürkainetest, tõsta immuunsust ning pikendada selle nooruslikkust. Hoolitsuse ajal masseeritakse sinu nägu, kaela ja kukalt õrnade ja aeglaste liigutustega, mis stimuleerivad lümfisüsteemi ning panevad selle tõhusamalt toimima. Massaaž ei piirdu vaid pinnapealse toimega, vaid ulatub sügavale kudedesse ning mõjub nahale noorendavalt. Samuti sobib see suurepäraselt stressi leevendama, mis omakorda parandab meeleolu ning tõstab tuju. Hoolitsus aitab tõrjuda näopiirkonna turseid, tumedaid silmaaluseid ja lümfihäireid, samuti on sellest abi migreeni, stressi, nahalöövete, kõrvakohina ja põletuste leevendamiseks. Hoolitsus sobib ka imehästi plastiliste operatsioonide eel- ja järelraviks.

Ärge broneerige seda hoolitsust, kui teid vaevavad halvaloomulised kasvajad, põletik, kilpnäärme liigtalitus, tromboosioht, südamepuudulikkus, hüpotoonia, astma, rasked neeruhaigused või kui teil on näo- ja/või kaelapiirkonnas suured sünnimärgid.  Samuti ei sobi see hoolitsus lapseootel naisele.

60 min: 64€
60 min (E-R 9-14): 56€
90 min (koos lümfimassaažiga): 86€
90 min (koos lümfimassaažiga; E-R 9-14): 76€
BRONEERI HOOLITSUSSaada sõbrale
KÜSI TÄIENDAVAT INFOT

    Pakett:
    Menu