Saunamaailm

Me teame, et saunas pingetest vabanemine on just sinu tassike teed. Seepärast ootabki sind V Spas neli erinevat lõõgastavat ja tervistavat sauna, mis igaüks omal moel eriline.

Soome saun (temperatuur 90-110⁰С)

Jah, sulle meeldib särtsuva kuumuse käes unustada kõik muu. Sauna seinad on kaetud naturaalsete kasehalgudega, mis teevad su silmadele pai. Siin on õhk kuum ja kuiv, kuid tänu astmelisele lavale saad nautida erinevaid palavusastmeid. Sooja eest hoolitsevad kuumad kerisekivid, kuhu tuleb aeg-ajalt leili visata. Saun aitab lihaste ja liigeste jäikuse, pingestumise, tundlikkuse ja valu vastu ning pikaajaliste kaela, turja ja seljavalude puhul. Samuti parandab ta naha verevarustust.
Reede pealelõunal ning laupäeval ja pühapäeval kütame me seda sauna puudega.

 Kadakasaun (temperatuur 70⁰С)

Mõistame, et tahad lisaks soojusele kogeda ka meeldivat hõngu. Siin saunas on keskmine temperatuur ning madal õhuniiskus(45-50%). Kadakapuidu ehe aroom mõjub põletiku- ja viirusevastaselt. Organismi vastupanuvõime tugevneb ja hingamisteede haigused saavad leevendust. Samuti mõjub saun positiivselt meeleolule, lõõgastab, vabastab pingetest, kiirendab ainevahetust ning ergastab immuunsüsteemi.

 Vene banja (temperatuur 50-60⁰С)

Muidugi oled kuulnud, et Vene banja eripäraks on suur elektrikeris, millele visatakse piisavalt leili, et tekiksid paksud aurupilved. Tänu sauna iseärasustele suurenevad ja puhastuvad su naha poorid ja eemalduvad surnud naharakud. Tänu rohkele higistamisele omastad paremini valke, rasvu, süsivesikuid ja mikroelemente. See omakorda soodustab ainevahetust ja kaalulangust.

 Aurusaun (temperatuur 43-46⁰С)

Kui naudid madalamat kuumust, on aurusaun sinu jaoks see õige. Leiliruumis kaunistavad seinu mosaiikplaadid ning õhuniiskus on kuni 100%. Tänu aurusaunale reageerib organism vähem ilmastikumuutustele ning ei haigestu nii kergesti. Verevarustus tugevneb, erituvad poore ummistavad rasu ja higi, mistõttu hingab nahk paremini ja näeb elastsem ning jumekam välja. Tegu on tõelise lõõgastusega, mis ühest küljest taastab jõuvarud ja teisalt aitab hoida tervist ja ilu.

Saunarituaalid sauna- ja soolamaailmas ning hamamis

Esmaspäevast-reedeni:

18:00 leilisaun
19:00 soolasaun
20:00 leilisaun
21:00 soolasaun

Laupäeviti:

16:00 hamam
17:00 soolasaun
18:00 leilisaun
19:00 hamam
20:00 soolasaun
21:00 leilisaun

Pühapäeviti:

14: 00 hamam
15:00 soolasaun
16:00 leilisaun
17:00 hamam
18:00 soolasaun
19:00 leilisaun

Menu