V Spa kingiideed

Kingitused iseenedale ja oma lähedastele

Lisaks kinkekaartidele pakub V Spa võimalust muuta omaenda kodu lõõgastavaks spaaelamuseks.

Shea-või karbis - 17€
Surnumere sool karbis - 12€
Epsom sool karbis  - 12€
Aroomiõli karbis 1 õliga - 20€
Aroomiõli karbis 2 õliga - 35€
Aroomiõli karbis 3 õliga - 50€

IMG_20191202_155714_Bokeh
IMG_20201221_142452
IMG_20201221_143347
refocus_ok
previous arrow
next arrow

V Spa toodete sekka on lisandunud ka kaua oodatud shea-või! Rituaalidel kasutatavad nahaniisutajat saab osta kolmes erinevas lõhnas: mandariin, jõhvikas ja vaarikas. Karp sisaldab 45 grammi shea-võid ning maksab 17€. Juhul kui karp hea ja paremaga tühjaks saab, saate tühja karbi esitamisel osta sellesse uue täite shea-võid hinnaga 11€.

Surnumere sool on unikaalne ning sisaldab enam kui 20 sorti mineraale, mille tervendavad omadused nüüd sinuni on toodud! Selle suurepäraste omaduste hulka kuuluvad allergiliste reaktsioonide leevendamine, nahakahjustuste ja -haiguste ravi, naha vananemise aeglustamine ja nahaaluste kudede vereringe parandamine.
Lisa peotäis soola vannivette või koori sellega keha.
Koostisosad: kloriidid, bromiidid, magneesium, naatrium, kaltsium, kaalium.
Karp sisaldab 300g surnumere soola ning maksab 12€. Juhul kui karp hea ja paremaga tühjaks saab, saate tühja karbi esitamisel osta sellesse uue täite surnumere soola hinnaga 5€.

Peotäis soola vannivees toob parema une ning leevendab selja- ja kaelavalu ning lihaspingeid. Soolade segu soodustab ainevahetust ja aitab kehal vabaneda raskmetallidest ja toksiinidest, puhastab poore ning turgutab rakkude tööd.
Lisa peotäis soola vannivette ja lõõgastu justkui spaas!
Koostisosad: magneesium, kaltsium, broom, väävel.
Karp sisaldab 300g epsom soola ning maksab 12€. Juhul kui karp hea ja paremaga tühjaks saab, saate tühja karbi esitamisel osta sellesse uue täite epsom soola hinnaga 5€

10ml aroomiõli laseb sul kogeda V Spa elamust ka omaenda saunas. Mõnest tilgast leilivees piisab, et täita oma saun hellitava aroomiga. Lisades õlile ka baasõli, võib aromaatset määret kanda ka oma nahale.
Karp 1 õliga – 20€
Karp 2 õliga – 35€
Karp 3 õliga  – 50€

Õlid valikus: lavendel, greip, laim. sidrun, kadakas, nuluokas, mandariin, kadakamari, eukalüpt

Eriti luksuslikuks elamuseks soovitame meeõli 10ml – 35€

V Spa saunarituaalidel kasutatav sabon bildi ehk Maroko must seep on oma lõhna ja tekstuuriga tuttav kõigile, kes on väisanud Maroko või Türgi hamame. Seep on suurepäraselt nahka niisutav, puhastav ja antibakteriaalne.

250g – 15€

OLE naturaalsed seebid on ideaalsed kingitused kõigile kes hindavad looduse puudutust oma ilutoodetes.

1 karp – 16€

Menu