V Spa kingiideed

Kingitused iseenedale ja oma lähedastele

Lisaks kinkekaartidele pakub V Spa võimalust muuta omaenda kodu lõõgastavaks spaaelamuseks.

Shea-või karbis - 17€
Surnumere sool karbis - 12€
Epsom sool karbis  - 12€
Aroomiõli karbis 1 õliga - 20€
Aroomiõli karbis 2 õliga - 35€
Aroomiõli karbis 3 õliga - 50€

IMG_20191202_155714_Bokeh
IMG_20201221_142452
IMG_20201221_143347
previous arrow
next arrow

V Spa toodete sekka on lisandunud ka kaua oodatud shea-või! Rituaalidel kasutatavad nahaniisutajat saab osta kolmes erinevas lõhnas: mandariin, jõhvikas ja vaarikas. Karp sisaldab 45 grammi shea-võid ning maksab 17€. Juhul kui karp hea ja paremaga tühjaks saab, saate tühja karbi esitamisel osta sellesse uue täite shea-võid hinnaga 11€.

Surnumere sool on unikaalne ning sisaldab enam kui 20 sorti mineraale, mille tervendavad omadused nüüd sinuni on toodud! Selle suurepäraste omaduste hulka kuuluvad allergiliste reaktsioonide leevendamine, nahakahjustuste ja -haiguste ravi, naha vananemise aeglustamine ja nahaaluste kudede vereringe parandamine.
Lisa peotäis soola vannivette või koori sellega keha.
Koostisosad: kloriidid, bromiidid, magneesium, naatrium, kaltsium, kaalium.
Karp sisaldab 300g surnumere soola ning maksab 12€. Juhul kui karp hea ja paremaga tühjaks saab, saate tühja karbi esitamisel osta sellesse uue täite surnumere soola hinnaga 5€.

Peotäis soola vannivees toob parema une ning leevendab selja- ja kaelavalu ning lihaspingeid. Soolade segu soodustab ainevahetust ja aitab kehal vabaneda raskmetallidest ja toksiinidest, puhastab poore ning turgutab rakkude tööd.
Lisa peotäis soola vannivette ja lõõgastu justkui spaas!
Koostisosad: magneesium, kaltsium, broom, väävel.
Karp sisaldab 300g epsom soola ning maksab 12€. Juhul kui karp hea ja paremaga tühjaks saab, saate tühja karbi esitamisel osta sellesse uue täite epsom soola hinnaga 5€

10ml aroomiõli laseb sul kogeda V Spa elamust ka omaenda saunas. Mõnest tilgast leilivees piisab, et täita oma saun hellitava aroomiga. Lisades õlile ka baasõli, võib aromaatset määret kanda ka oma nahale.
Karp 1 õliga – 20€
Karp 2 õliga – 35€
Karp 3 õliga  – 50€

Õlid valikus: lavendel, greip, laim. sidrun, kadakas, nuluokas, mandariin, kadakamari, eukalüpt

Eriti luksuslikuks elamuseks soovitame meeõli 10ml – 35€

Menu