Hoolitsused

UUS! Lõhnakoolitaja teenused

Lõhnakoolitaja Inna on ettevõtte Lõhnakas OÜ ja Eesti Lõhnaspetsialistide Liidu asutaja. Väljaspool Eestit on Inna käinud esinemas ja ennast täiendamas mitmel rahvusvahelisel konverentsil ( Hollandis, Itaalias, Hispaanias, Kreekas). Koostööd on ta teinud välismaa mainekate teadusasutustega (Scent Marketing Institute). Lõhnaturunduse valdkonna edendajana on ta uurinud lõhnaturunduse efektiivsust nii müügi, teeninduse kui ka õppe valdkonnas.

Lõhnakoolitaja Inna teenused:

Lõhnakonsultatsioon (45 min) 52€
On mõeldud Sulle, kui
➢ on kindel mure, mis vaevab (nt maitse- ja lõhnataju muutused, kadu);
➢ soovid aru saada, kuidas õigesti lõhna valida endale või kingituseks;
➢ soovid teada saada, kuidas õiget lõhna valida;
➢ soovid avastada ümbritsevate lõhnade mõju ja tähendust enda elus;
➢ on lihtsalt uudishimu, mida lõhnad saavad pakkuda.

Tule ja saa osa ainulaadsest võimalusest tutvuda teadusuuringutele tuginedes väljatöötatud nelja unikaalse ninatrenni komplektiga: tsitrus, lill, vürts ja mets. Sh on võimalik teostada haistmismeele hindamist ja teada saada, kuidas Sinu ninal läheb.

Personaalse parfüümi loomine endale või koos kaaslasega
(60 min) 64€/ 118€

Parfüüm on kõige alus! Selle kaudu saab väljendada oma isikupära, oma elustiili ja teha nähtavaks oma iseloomu. Parfüümi valmistamise jooksul saab osaleja lõhnaspetsialistilt teadmisi lõhnademaailmast üldiselt ja lõhnade valmistamisest detailsemalt. Lõpptulemusena saab osaleja kingituseks spetsiaalselt pakendatud pudelis 10ml enda valmistatud lõhna.
Tule ja saa osa unikaalsest võimalusest end parfümeerina tunda ja valmista iseendale meelepärane isiklik parfüümi.

Parfüümipudelid on kvaliteetsest tugevast klaasist ning taastäidetavad. Sellega saad suurepärase, praktilise ja keskkonnasõbraliku võimaluse seda mitu korda kasutada.

Aroomimassaaži jaoks peresonaalse lõhnasegu valmistamine endale või koos kaaslasega (30 min) 35€/ 62€

Aroomimassaaž loob ideaalse võimaluse keha, hinge ja vaimu tasakaalustamiseks, kuid mida vajab just sinu keha, hing ja vaim antud hetkel? Oskuslik aroomiõlide valik aitab leevendada mitmeid probleeme. Näiteks emotsionaalne ebastabiilsus, unehäired, vererõhu kõikumised, stress, pinges lihased, tselluliit.
Tule ja valmista just enda vajadustest lähtuv lõhnasegu, millega nautida kosutavat aroomimassaaži. Lõpptulemusena saab osaleja kingituseks spetsiaalselt pakendatud pudelis 10ml enda valmistatud lõhnasegu, mida jätkub kasutamiseks mitmel massaažikorral.

Lõhnamäng „Naisetüübid lõhnade keeles“ endale või koos kaaslasega
(60 min)
59€/ 108€

Tule ja avasta oma naisetüüp ja loo enda lõhnaportree. Lõpptulemusena saab osaleja kingituseks spetsiaalselt pakendatud pudelis 10ml enda valmistatud lõhna. Suurepärane võimalus enda avastamiseks. Sõbrannaga koos tulles jagub avastamisrõõmu rohkem!

„Lõhnaloto“ lapsele (45 min) 27€
„Lõhnaloto“ kahele lapsele (45min) 52€

Meeltlahutava ja hariva mängu kaudu tutvub laps 30 erineva puuvilja, lille, taime ja olme lõhnaga. Juhendatud mäng innustab lastevahelist suhtlust, arendab lõhnataju ning aitab avastada igapäevaelu uue lõhnava pilgu läbi.

NB! Sobib lastele alates 5. eluaastast.

„Pisikene ime“ lõhnatöötuba lapsele (45min) 33€
„Pisikene ime“ lõhnatöötuba kahele lapsele (45min) 55€

Loo oma lapsele meeldejääv lõhnamälestus!
Lõhnauuringutest selgub, et lõhnadega on võimalik parendada laste keskendumist, õpimotivatsiooni ja sooritustulemusi.
Mänguliselt aktiivse töötoa lõpptulemusena saab laps kingituseks spetsiaalselt pakendatud pudelis 10 ml enda valmistatud lõhna.

NB! Sobib lastele alates 5. eluaastast.

alates 30 min : alates 35€
BRONEERI HOOLITSUSSaada sõbrale
KÜSI TÄIENDAVAT INFOT

    Pakett:
    Menu