Hoolitsused

Velus Jet massaaž

Programm “Lõõgastus”

Mõistame, et vajad aeg-ajalt energiavarude taastamist ja enestunde poputamist. Programm “lõõgastus” on just sulle, kui tunned ülepinget ja stressi.  Aitame sul taastada energiavarusid ning parandada enesetunnet. Veerandtunnine seanss on eriti kasulik neile, kes kannatavad unehäirete ja üleväsimuse korral.

Programm “Tervis”

Muidugi tead, et sirge ja terve selg pole mitte ilu- vaid au ja terviseasi. “Tervis” toob leevendust erinevatele seljapiirkonna probleemidele. Neljafaasiline massaažiprogramm vähendab lihaspinget ja häirivat valuaistingut. See on tõhus abivahend selja tervise hoidmiseks ja parandamiseks.

Programm “Ilu”

Tõsi, ilu võib vahest avada kõik uksed. Seega miks mitte teha kõik, et seda hoida. Tegu on programmiga, mis parandab naha ja nahaaluskoe ainevahetust ning jääkainete eemaldamist. Lisaks stimuleerib lümfi- ja vereringet, vähendab tselluliiti ja aitab korrigeerida kehakuju. Sobib ideaalselt neile, kes soovivad saleneda.

Programm “Sport”

Jah, sulle meeldib sportida ning tunda end oma kehas hästi. Seetõttu ongi see programm sobilik just sulle oma taastava ning stimuleeriva loomu tõttu. Seanss hõlmab kogu keha verevarustust parandavat ja lihastoonust korrigeerivat massaaži. Ülemäärasest lihaspingest tekkivad vaevused ja tundlikkus kaovad nagu niuhti. Erinevate massaaživõtete kombinatsioon toetab tõhusalt enesetunde ning füüsilise aktiivsuse paranemist.

15 min: 11€
Saada sõbrale
KÜSI TÄIENDAVAT INFOT
Pakett:
Please leave this field empty.
Menu