Hoolitsused

Meemassaaž

Meemassaaž on luksuslik kehahoolitsus, kus kasutatakse puhast naturaalset looduslikku mett. Massaaži jooksul imendub mesi kiiresti naha sisse, mee bioaktiivsed komponendid satuvad lümfi, seejärel verre ja lülituvad ainevahetusse. Mesi sisaldab palju kasulikke vitamiine, mineraale ja mikroelemente, mida inimese organism väga kiiresti omastab. Massaaži käigus mesi puhastab ning pinguldab nahka, organismist väljutatakse jääkained, samuti on mesi väga tõhus lülisamba ja liigeste piirkonnas ladestunud soolade lahustamiseks.

Esimene ja teine meemassaaž võivad olla valulikud, sõltuvalt inimese valulävest. Valuaisting näitab ära probleemsed kohad kehal. Massaaži käigus võib õrnematesse ja probleemsematesse piirkondadesse tekkida väikesed sinikad, mis mõne päeva möödudes kaovad. Kodus võib järelhoolduseks teha kummelikompressi, mis on meeldiv, ergastav ja toonust andev. Pärast massaaži on nahk toidetud ja siidiselt pehme.

Meemassaaž on väga hea ka vanematele inimestele, kuna see toniseerib vananenud ja lõtvunud nahka. Hoolitsust võib kasutada ka tselluliidi raviks.

75 min: 69€
Saada sõbrale
KÜSI TÄIENDAVAT INFOT

    Pakett:
    Menu