Hoolitsused

LUMI rukkilille näohoolitsus vastavalt nahatüübile

Koos kosmeetikuga valitakse välja just õiged tooted Lumi valikust, et nahk vastavalt oma eripärale saaks täiuslikult puhas, toidetud ja niisutatud. Heaks üllatuseks annab hoolitsusele lisaväärtuse eestimaine rukkilille lillevesi.

Selles hoolitsuses lähtutakse teie nahatüübist:

  • Kui teil esineb põletikulisi nahaprotsesse, siis lähtume varasemalt meie valikus olnud AHA-BHA näohoolitsusest- sügavpuhastus AHA-BHA hapetega koos mehaanilise ummistuste eemaldamisega tagavad säravpuhta tulemuse. Salitsüülhapperikas hõbepaju ekstrakt mõjub põletikuvastaselt, raudrohu destillaat rahustab. Puhastatud nahale kantav anti-akne kompleks varustab vajalike toitainetega, võitleb liigse sarvestumise ja rasueritusega.
  • Kui teie nahk vajab taastamist ja toitmist, siis lähtume endisest Ergastava hoolitsuse põhimõtetest- toodetes sisalduvad kooriv piimhape, sügavuti siluv hüaluroonhape, oomegarikkad superõlid ja antioksüdantidest pungil taimekontsentraadid tagavad siidise, turgutatud ja parema kaitsevõimega näonaha.
  • Kui teil on ka tundlikum nahk, siis Lumi valikust leiame ka teile sobivad tooted, eriti hea on siis aktiivne CBD (kanepiseemneõlist saadud ekstrakt) massaažilisand, mis rahustab ja vähendab koheselt punetust.
  • See hoolitsus sobib ideaalselt ka noortele.
  • Hoolitsus sobib ka tundlikule nahale.

Lumi on loonud tooted, kus teadmised ravimtaimedest ja biotehnoloogiast sillutavad teekonna ilusama ja tervema nahani. Kanepiseemneõli ja 18 valitud taime on baasiks Lumi efektiivsusele. Toodete looduslik värv ja lõhn näitavad, et kasutatakse võimalikult vähe töödeldud komponente. Just toorekstraktides on säilinud taimede mõjusaimad omadused. Toodetes ei leidu parabeene, mineraal- ega silikoonõlisid, sünteetilisi lõhna- ega säilitusaineid. See on loomulik tee klaari ja mati jumeni.

 

60 min: 62€
60 min (E-R 9-14): 54€
BRONEERI HOOLITSUSSaada sõbrale
KÜSI TÄIENDAVAT INFOT

    Pakett:
    Menu